Ecosteam24Ecosteam24

Sprzątanie biura, dlaczego warto?

Firma sprzątająca z Warszawy

Sprzątanie biura, dlaczego warto?

Sprzątanie biura, dlaczego warto? – dowiedz się dlaczego lepiej jest zatrudnić profesjonalistów, aniżeli osobę do sprzątania!

Bałaganu chyba nikt nie lubi… kurz, brud, plamy, a do tego zagubione cenne przedmioty czy pilne notatki. W takim środowisku można się nieźle pogubić… Co jednak zrobić, w sytuacji gdy nie ma się czasu na sprzątanie, terminy gonią, a przestrzeń w biurze jest dosłownie zatruta ? Oczywiście, można spróbować ogarnąć wszystko samemu, ale czy zawsze rezultat jest pozytywny? Można też wynająć panią do sprzątania, ale czy aby na pewno dobrym pomysłem jest zatrudniać obcą osobę do sprzątania w biurze? W miejscu, które jest istną skarbnicą wiedzy na temat naszych dochodów, rachunków itp? Raczej nie… co w związku z tym zrobić? Osobiście polecam firmę sprzątającą. Sprzątanie biura, dlaczego warto?

Firma sprzątająca Warszawa w biurze

Ogłoszenia typu “pani X chętnie posprząta mieszkanie/ biuro” można nietrudno znaleźć w pierwszym lepszym serwisie ogłoszeniowym. Zastanówmy się jednak, jak wiarygodne i godne zaufania są obce osoby z popularnych ogłoszeń? O ile, “pani X” może okazać się sympatyczną kobietą, która zwyczajnie potrzebuje pieniędzy, o tyle, realna jest również wersja, że będzie to ktoś, kto zechce zadziałać na Twoją niekorzyść bądź pozbawić Cię dóbr majątkowych. Całkiem prawdopodobne, że osoba sprzątająca zrobi to niedokładnie albo Cię oszuka. Nieco inaczej będzie wyglądała sytuacja, gdy zamiast tajemniczej, mniej lub bardziej kompetentnej osoby, zatrudnisz kogoś zaufanego. W tym celu powstały właśnie firmy sprzątające biura. Faktem jest, że mają już swoich fachowców, którzy postępują nie według własnych reguł, lecz zgodnie z wytycznymi, które ustalił ktoś u góry. Maleje zatem ryzyko popełnienia oszustwa przez osoby trzecie bądź kardynalnego błędu, przez który, mógłby ucierpieć Twój interes.

Zalety firmy sprzątającej

Sprzątanie biura, dlaczego warto? Dlaczego warto zatrudnić wykwalifikowaną ekipę zamiast sympatycznych nieznajomych z portali?

  • Jesteśmy firmą sprzątającą z 20-letnim doświadczeniem. Znamy już na wylot wszystkie rodzaju bałaganu. Potrafimy szybko i sprawnie ogarnąć każdy chaos. Nasza ekipa złożona jest z wytrwałych, energicznych ludzi, które z uśmiechem wykonają najbardziej żmudną pracę.
  • Wiemy już w jaki sposób zorganizmować pracę, by wszystko poszło szybko i sprawnie, a posadzki czy blaty dosłownie lśniły. Dbamy również o Twoją prywatność. Cenimy Twoje zdanie, nie przeszukujemy notatek, nie grzebiemy w komputerach. Z resztą wszystko możesz nadzorować sam!
  • Zatrudnienie firmy sprzątającej jest zdecydowanie bardziej ekonomiczne, niż zatrudnienie 1 pracownika na pełny etat – zyskujesz coś dla siebie.
  • Prócz standardowego oczyszczania Twojej przestrzeni biurowej, wyczyścimy również dywany, wykładziny, tapicerki, oczywiście, wszystko w pełni profesjonalnie przy użyciu najnowszej generacji środków piorących, myjących, czyszczących.
  • Nasi pracownicy są z nami od dawna, każdy jest dobrze przeszkolony i odpowiednio przygotowany do swojej pracy. Nie musisz się martwić, że coś zrobi źle. Ponadto, nasi zawodowcy, są w pełni profesjonalni, rzetelni, kulturalni, dokładni. Tylko takie osoby zatrudniamy.
  • Zatrudniając nas, wiesz od razu z kim masz do czynienia, a dane naszej firmy są jawne. Tym samym, zyskujesz gwarancję, wysokiej jakości naszych usług. Zależy nam na dobrej opini klienta!

Firma sprzątająca, a osoba prywatna

Sprzątanie biura, dlaczego warto? Hmmm… Wyobraź sobie, że “pani X”, którą przyprowadzasz z ulicy, ma już swoje ulubione środki czyszczące… W trakcie wykonywania swoich obowiązków, okazuje się jednak, że żel do WC, który uchodzi za jej ulubiony, należy do tych z najtańszego supermarketu, w związku z czym, zawarte w nim substancje, mają właściwości żerne. Czy chciałbyś się dowiedzieć, że Twoja umywalka, WC, posadzka, kafelki, po 5 sprzątaniach uległy zniszczeniu? Raczej nie! Aby przeciwdziałać takowej katastrofie, korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości środków. Mamy już swoje sprawdzone specyfiki, przez co, sam nie musisz w nic inwestować, niczego kupować! Nasza kadra zna się na fachu! Niczego nie zniszczy, nie uszkodzi… A obca osoba z portalu? – Nie wiadomo na kogo trafisz…

Sprzątanie biura, dlaczego warto? – bo możesz wyłącznie zyskać! Zyskujesz czystą i świeżą przestrzeń do pracy, czas dla siebie, pieniądze – bo, znacznie drożej wychodzi zatrudnienie osoby do sprzątania na pełny etat. Ponadto, masz porządek, przyjemny zapach.

Ecosteam24.com.pl
About Ecosteam24.com.pl
W poszukiwaniu rozwiązań mogących odciążyć nas z codziennych obowiązków, warto zastanowić się nad wynajęciem firmy sprzątającej w Warszawie. Jest to coraz popularniejsze rozwiązanie, które sprawdza się nie tylko wśród klientów biznesowych, ale również indywidualnych. Pomaga zaoszczędzić czas, nerwy oraz pieniądze.

Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania jak najszybciej!

Dane kontaktowe:

CV prosimy przesłać na adres: praca@ecosteam24.com.pl

Zapytania prosimy kierować na adres: biuro@ecosteam24.com.pl

Tel: + 48 519 668 880

 

Godziny pracy i adres:

pon - pt

08.00 - 20.00

EcoSteam24

Nowogrodzka 31
00-511 Warszawa

+48 519 668 880